Bezpłatny trening Masz pytania?
661 331 292

Kadra

Kadra

Przyłączając się do Klubu Kumite, będziesz ćwiczył pod profesjonalnym okiem wykwalifikowanych trenerów. Nasza kadra to mistrzowie i pasjonaci karate, którzy w atmosferze dobrej zabawy i wzajemnego szacunku, przekażą wam podstawy, jak i zaawansowane techniki sztuk walki.

Rafał Drązikowski

3 dan

Prezes i założyciel klubu sportowego Kumite. Szef wyszkolenia, prezes oraz trener Jaktorowskiego Klubu Karate ZANSHIN.

Karate trenuje od 2000 roku – Trener II klasy, członek Kadry Narodowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Mistrz Europy i wicemistrz świata w karate Fudokan. Trener Kadry narodowej w Karate Fudokan. Wyróżniony przez Ministra Sportu i Turystyki za wybitne osiągnięcia szkoleniowe oraz stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia sportowe.

Agata Mackiewicz

2 dan

Psycholog – absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Karate trenuje od 2003 r. Instruktorka karate i zawodniczka Kadry Narodowej. Srebrna medalistka Mistrzostw Świata w Belgradzie, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w Pradze, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Europy w Spale, wielokrotna mistrzyni Polski.

Oliwia Skrzypowska

1 dan

Instruktorka karate i zawodniczka Kadry narodowej. Medalistka mistrzostw Polski.

Karol Ostrowski

1 dan

Instruktor Karate, członek Kadry Narodowej. Medalista mistrzostw Polski, Europy i Świata. Student AWF.

Hubert Skrzypowski

1 dan

Instruktor sportu karate, brązowy medalista Mistrzostw Europy w Spale w konkurencji kata, złoty medalista w Pucharze Polski w Środzie Wielkopolskiej w konkurencji fukugo, karate trenuje od 2006 roku.

Facebook