Bezpłatny trening Masz pytania?
661 331 292

Bezpłatny trening pokazowy

Bezpłatny trening pokazowy dla każdego!

Podczas treningów wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpieczeństwo, dobrą zabawę, naukę pod okiem profesjonalnych trenerów, domową atmosferę i integrację w grupie. Prowadzimy kilka grup wiekowych dla początkujących, żeby każdy czuł się komfortowo. Zwracamy szczególną uwagę na dzieci i młodzież, aby zajęcia były dla nich zarówno treningiem, jak i przyjemnością.

Biorąc udział w bezpłatnym treningu, przekonacie się, jak na żywo wygląda trening karate. Nie będzie to specjalnie przygotowany pokaz, a uczestnictwo w normalnych zajęciach z jedną z naszych grup. Dzięki temu w pełni doświadczycie nauki karate i podejmiecie świadomą decyzję.   

A jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto odwiedzić nas z dzieckiem, to pamiętaj – dzieci, które regularnie trenują są pewniejsze siebie, mają wyższą samoocenę i łatwiej nawiązują nowe kontakty. Aktywność fizyczna pozytywnie wpływa także na wzmocnienie układu odpornościowego i zachowanie prawidłowej wagi. Ważne jest tylko, aby to dziecko (przy pomocy rodziców) podjęło decyzję o rozpoczęciu i kontynuacji treningów.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na bezpłatny trening, podczas którego poznacie czym jest karate, a także zdobędziecie nowe doświadczenie!

Zapisz siebie lub dziecko!

Facebook